.

.

Хром Опашка Светлина Покритие За Хонда USDM Граѓански 2006-2011

Хром Опашка Светлина Покритие За Хонда USDM Граѓански 2006-2011

DEN 2381.00 DEN 2976.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар на опашката light chrome покрие Цени за еден пар се вклучени лево и десната страна Изработени од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT10728
Објектот Тежина:
0.8kg
Автомобил модел:
За Хонда USDM Граѓански
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
Хонда

Избор на купувачи