.

.

Хром Предната Решетка Замена За Hyundai ix35 / ix Tucson

Хром Предната Решетка Замена За Hyundai ix35 / ix Tucson

DEN 3612.00 DEN 4514.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром предната решетка замена за Hyundai ix35 Tucson 2010 до Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
ALEVT11737
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
За Hyundai ix35 / ix Tucson
Специјални Функции:
Замена
Објектот Тежина:
2.0kg
Место на Потекло:
Кина
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачи