.

.

Хром Багажникот Капак Работ Намали За Хонда Евра / JDM Спогодба 2008-2012

Хром Багажникот Капак Работ Намали За Хонда Евра / JDM Спогодба 2008-2012

DEN 2498.00 DEN 3122.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Дел од хром багажникот капак работ намали за Хонда Спогодба 08 До Седан Со 4 Врати D ouble двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
ALEVT11740
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
за ХОНДА ДОГОВОР
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи