.

.

YAQUICKA 8Pcs/set Auto Може да брава за влезна Врата се Справи Земи ги Покрие Стил Трим Sequins Налепница Одговара За Хонда CRV CR-V 2012- Хром

YAQUICKA 8Pcs/set Auto Може да брава за влезна Врата се Справи Земи ги Покрие Стил Трим Sequins Налепница Одговара За Хонда CRV CR-V 2012- Хром

DEN 579.00 DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно на барање


100% Сосема Нов и Висок Квалитет Цел Количество : 8 Pcs/сет за во Автомобил брава за влезна Врата се Справи со Трим Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : Хром Сребро 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. 3,Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. 4,Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае со Години Одговара За Хонда CRV CR-V 2012 2013 2014 2015 2016 Година answer : ___________________________ Note : Само 1 Копче дупка, donot имаат Паметни дупки

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Хонда CRV
Модел Година:
2012 - 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Автомобил Заштита и Декорација
Материјал:
ABS
Бренд Име:
YAQUICKA
боја:
Хром Сребро.
Количина:
8pcs/set
Инсталирајте позиција:
Автомобил Брава За Влезна Врата Се Справи Со
compatiable:
За Хонда CRV CR-V 2012-2016

Избор на купувачи