.

.

Хром Магла Светлина Покритие За Хонда Џез / Вклопуваат 2009-2012

Хром Магла Светлина Покритие За Хонда Џез / Вклопуваат 2009-2012

DEN 948.00 DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Пар од пред магла light chrome маска Направена од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Хонда
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Автомобил модел:
За Хонда Џез / Fit
Име На Модел:
ALEVT10933
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи