.

.

Хром Задните Wiper Прозорец Столб Намали За Полнење За Hyundai Tucson

Хром Задните Wiper Прозорец Столб Намали За Полнење За Hyundai Tucson

DEN 1922.00 DEN 2402.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на хром задните wiper прозорец столб намали за полнење за Hyundai Tucson Двојно двострано лепило лента на грбот за лесно DIY ABS пластика направена и трокреветни плоча chromed до автомобилската стандард

Повеќе детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.8kg
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Име На Модел:
ALEVT10832
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачи