.

.

Churros машина прирачник churro создателот шпански пржени стапчиња тесто 5L churros

Churros машина прирачник churro создателот шпански пржени стапчиња тесто 5L churros

DEN 7440.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Churros машина прирачник churro создателот шпански пржени стапчиња тесто 5 L churros
Опис На Производот
Овој шпански churro машина е популарна снек churros машина. Тоа може да се користи во кафе соба,
вински бар, продавница и така натаму. Оваа churros машина има карактеристики на добар изглед, висока
квалитет и целосно нерѓосувачки челик тело. На churros е популарен во Шпанија, Франција и така натаму.
Тоа вкусови и со топло чоколадо како и сладолед.
Параметар
Модел
ZFMS-5 L
Капацитет
5 L
Кофа дијаметар
140mm
Кофа висина
320nn
Machinhe големина
300*240*652mm
Пакет големина
690*360*288cm
N/G тежина
12/13 KG
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација).

Повеќе детали

Додатоци:
Полна Големина Feed Цевки,Храна Тласкач
сертификација:
UR,EMC,ETL,EMF,САШО,RoHS,АДС,CB,УЛ,LFGB,ГШ
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
5L
Број На Модел На:
churros машина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
упатство
Функција:
churros машина за правење
Напон (V):
упатство
Име:
прирачник churros машина за правење
Кофа дијаметар:
140mm
Кофа висина:
320mm
Machinhe големина:
300*240*652mm
Пакет Големина:
690*360*288mm
N/G тежина:
12/13KG

Избор на купувачи