.

.

CapsulCN-100 Големина 5 Нерѓосувачки Челик Полу-Автоматска Капсула Создателот, Капсула Пополнување на Машина

CapsulCN-100 Големина 5 Нерѓосувачки Челик Полу-Автоматска Капсула Создателот, Капсула Пополнување на Машина

DEN 53952.00

Количина на стоки
Достапно на барање

картон
CN100 M Капсула пополнување на машина
нашите производи се трајни, permeabilized и висок квалитет
Купување на висок квалитет на машина ќе помалку следните проблеми
Capsul CN се вашиот најдобар избор
Совети :
1. Ние ќе ја испорача вашата парцели од DHL, EMS и Fedex.На пратки ќе се 4-10 дена.
2.Ве молиме оставете порака за да ни каже на големината на капсула пополнување на машина што треба.
Многу благодарам.
Постојат многу специјални понуди да купите CN-100 капсула пополнување на машина :
1. Пакет цена со бесплатна испорака.
2. На CN-100 пополнување на машина за работа со поврзаните капсула.
Предностите на нашата CN-100 капсула пополнување на машина :
1.Нашите најпопуларниот модел, ова добро-изградена вреден работник е лесен за употреба. Овој модел е совршен за повремени корисникот или за мали до умерени количини. Дополнителни encapsulator големини "000" да "5" се достапни.
2. Суровина е акрилик кој е здрав, добра транспарентност, трајни, мала тежина.
3 . На шрафови,игли и сите хардвер се направени од не ' рѓосувачки челик и ги исполнуваат хигиенските барања GMP стандарди.Од не ' рѓосувачки челик може да се избегне реагираат со прав.
4. На машина со посебен дизајн, брзината на капсули колекција се зголеми. Тоа го исполнува 100 капсули на циклус и може да произведе до 1.500-3,000 капсули, еден час.
5. Caps лист и телото лист со посебен дизајн, висока прецизност, може да се избегне кршење на капсули кога се одвојува и се приклучи на капсули.

Повеќе детали

сертификација:
CE
Бренд Име:
capsulcn
Број На Модел На:
CN-100M
Додатоци:
Пополнување на машина
Функција:
Пополнување на машина

Избор на купувачи