.

.

Античкиот Тоалетна Хартија Држачот За Бања Прибор Ткиво носителот Banheiro Носителот Papeleira

Античкиот Тоалетна Хартија Држачот За Бања Прибор Ткиво носителот Banheiro Носителот Papeleira

DEN 1044.00 DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Производи Име : Антички Тоалетна Хартија Носителот
Материјал : Месинг
Ако ви треба друг вид бања тоалетна хартија носителот ве молиме линкот подолу

Повеќе детали

Тип:
Хартија Носители
Метал Хартија Носителот Површина По Завршувањето:
бронза
Бренд Име:
ЕЛЕН HOMEDECOR
Број На Модел На:
85586
Материјал:
Метал
Тип:
античкиот тоалетна хартија носителот

Избор на купувачи