.

.

26-40 ! Плус големина Слободни shpping мода машка облека неонски серија панталони harem панталони секојдневен панталони машка облека носии

26-40 ! Плус големина Слободни shpping мода машка облека неонски серија панталони harem панталони секојдневен панталони машка облека носии

DEN 2244.00 DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ЖЕШКА ! Бесплатни shpping Тнт мода машка облека неонски серија панталони harem панталони секојдневен панталони машка облека костим / М-XL
персоналните дизајн , florid свежи тренд
Елаборат за вас 's fashion елемент - - -
lamplight многу светла , истакнати театарски претстави
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.

Повеќе детали

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ZHQUNHUU
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Pleated
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава
долги панталони:
панталони ( цвест да глуждот должина )
дизајнерски детали:
rib-сплетам декорација
Пораст Тип:
Средината На Пораст

Избор на купувачи