.

.

5W LED операција headlamp медицински Headband Хируршки LED Хируршки Стоматолошки Светлата бесплатен превозот

5W LED операција headlamp медицински Headband Хируршки LED Хируршки Стоматолошки Светлата бесплатен превозот

DEN 17856.00 DEN 22320.00

Количина на стоки
Достапно на барање


5 W LED операција headlamp медицински Headband Хируршки LED Хируршки Стоматолошки Светлата бесплатен превозот
напон : DC3.7v
сијалица живот : 50000hrs
боја temperture : 4500~5500k
led тежина : 200g
светлината интензитет : >35000lux
facula дијаметар : 20~120mm
осветленоста на самото место, големина : прилагодлив
Ако имате прашање на цена или производ ,ве молиме оставете порака до мене :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање · ве Молиме обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува. И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате. Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Халоген Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,PSE,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Примена:
Инженеринг,Отворен,Затворен,Професионални,Комерцијални,Едрење
Број На Модел На:
JD2000II
Моќ Толеранција:
1%
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Напон:
DC3.7v
сијалица живот:
50000hrs
боја temperture:
4500-5500K
работни часови:
>7hrs
полнење часа:
4hrs
led тежина:
200g
интензитетот на светлината :
>35000lux
facula во дијаметар :
20-120mm
Тип На Батерија:
надополнување li-ion polymer батерија
осветленоста на самото место ја прилагодите големина:
Yes

Избор на купувачи