.

.

Zhangguang 101 Коса фоликул негување тоник 120ml моќен Коса ја Поврати Тоник Брада Regrowth дебели силна коса regrowth производ

Zhangguang 101 Коса фоликул негување тоник 120ml моќен Коса ја Поврати Тоник Брада Regrowth дебели силна коса regrowth производ

DEN 1281.00 DEN 1392.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Различни Спакувани Во Различни Земји
INFOMATIONS
Овој производ е силен коса regrowth производ, што се користи во испрати на косата третман од предметот. ако користите со 101 B тонизиран ефект ќе биде подобро.
Кога ќе се применуваат на тоник на скалпот (исто така, можете лесно применуваат тоник со тоник применуваат алатка која можете да ја најдете подолу), масажа за подобра пенетрација.
Се сеќавам не миење на вашата коса за само 4 часа откако ќе се користи тоник.

ДЕТАЛИ
Име на производ : 101 Коса Фоликул Негување Тоник Бренд : ZHANG GUANG 101 Ingrendients : Кинески билки,без несакани ефекти Потекло : Кина Капацитет : 120 ml Ефект : Јадев скалпот, подобрување на косата и коренот виталност, развој, раст на косата Погодна Возраст : Нема старосната граница е Применливо Пол : Без родова ограничувања За Луѓето : на алопеција ареата , Андрогенна губење на косата постпартална губење на косата Ќелавост итн.
Измислен од страна на Г-дин Зао Zhangguang, а забележа експерт во коса regrowth, нега на коса, коса убавина и нега на кожата, и освојувач на 11 меѓународен златни медали, овој производ е префинет од различни вредни Кинески хербални лекови преку научниот метод. Производот, еден вид на јасни кафеава течност, се зголемува од различни медицински материјали како што се женшен, salvia miltiorrhiza, radix astragali, rhizome chuanxiong, radix saposhnidoviae и pimiento. Тоа има исклучително силна пропустливост на фоликулите на косата, производство директно ефекти на магистерски клетките на косата, подобрување и консолидирање на раст на косата функција на мајстор клетки ceaselessly, кој ја игра улогата на ориентација и природата-определување за реставрација на фоликулите на косата, како и regrowth на косата, да им се овозможи на мало фоликулите на косата за да ја поврати својата енергија.
Овој производ е главно е погодна за луѓе на себороичен алопеција во средината или напредна фаза, повеќето од чија фоликулите на косата се оштетени, како и појава на алопеција ареата, алопеција totalis и алопеција универзалис.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Губење На Тежината На Производот
Број На Модел На:
Zhangguang 101 Коса фоликул негување тоник
Количина:
1
Состојка:
Коса фоликул негување тоник
НЕТО-WT.:
120 ml
производител:
Zhang Guang 101 Компанија
Производителите Предложи Малопродажната Цена :
60 САД долари

Избор на купувачи