.

.

Mu Tian Бонсаи Алатки Круг Работ Машина Мешани Функција На Круг Работ И Директно Работ Средно Квалитет 205 Mm (8) КС

Mu Tian Бонсаи Алатки Круг Работ Машина Мешани Функција На Круг Работ И Директно Работ Средно Квалитет 205 Mm (8) КС

DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
MTCS-12
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
Pruner Тип:
Наковалната
По завршувањето:
Bluing
Кастрење Алатка Тип:
Круг Работ Машина

Избор на купувачи