.

.

Гранка Машина Mu Tian Бонсаи Алатки Конкавна Машина Директно Работ Машина 205 Mm (8) Јаглероден Челик

Гранка Машина Mu Tian Бонсаи Алатки Конкавна Машина Директно Работ Машина 205 Mm (8) Јаглероден Челик

DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
MTCS-05
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
Pruner Тип:
Наковалната
По завршувањето:
Bluing
Кастрење Алатка Тип:
Гранка Машина

Избор на купувачи