.

.

Knob Машина Гранка Машина Mu Tian Бонсаи Алатки Конкавна Машина Круг Работ Машина 175 Mm (7) Јаглероден Челик

Knob Машина Гранка Машина Mu Tian Бонсаи Алатки Конкавна Машина Круг Работ Машина 175 Mm (7) Јаглероден Челик

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
MTCS-09
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
Pruner Тип:
Наковалната
По завршувањето:
Bluing
Кастрење Алатка Тип:
Knob Машина

Избор на купувачи