.

.

Knob Машина Гранка Машина Mu Tian Бонсаи Алатки MTCS-08 Конкавна Машина Круг Работ Машина 210Mm (8-1/4) Јаглероден Челик

Knob Машина Гранка Машина Mu Tian Бонсаи Алатки MTCS-08 Конкавна Машина Круг Работ Машина 210Mm (8-1/4) Јаглероден Челик

DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
MTCS-08
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
Pruner Тип:
Наковалната
Кастрење Алатка Тип:
Knob Машина
По завршувањето:
Bluing

Избор на купувачи