.

.

деца гумени јадење стол, бебето седи грав торба троседот седиште, со висок квалитет само надуени beanbag дневна соба чаир

деца гумени јадење стол, бебето седи грав торба троседот седиште, со висок квалитет само надуени beanbag дневна соба чаир

DEN 715.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : Високо квалитетни ПВЦ
Големина : 27x48x57cm
Бои : Сина, зелена , Портокалова
Функција : да го храни,бања,се игра,се јаде,се опуштите

Повеќе детали

Специфични Употреба:
Градина Софа
Општа Употреба:
Отворено Мебел
Стил:
европа и америка
Пополнување:
пена
Софа Тип:
Еден Седиште
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Шема:
no
Материјал:
Ткаенини
Бренд Име:
runboy
Место на Потекло:
cn
Број На Модел На:
гумени воздух грав торба

Избор на купувачи