.

.

Сет од 6 string Седло Tremolo Мост Систем за Електрична Гитара Со Тешки Задебелена База Хром Црна за да изберете

Сет од 6 string Седло Tremolo Мост Систем за Електрична Гитара Со Тешки Задебелена База Хром Црна за да изберете

DEN 1550.40

Количина на стоки
Достапно на барање


100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
String Проред : Прибл 10.5 mm.
Боја : Сребрена (Хром позлатен ) & Црно за да изберете
Материјал : Метал
Тежина : 400g/set
Пакет Се Вклучени :
1 x tremolo мост
1 x Тело Планината Ноктот
2 x studs
3 x Извори
2 x Ноктот Планината Завртки
1 x Tremolo бар
1 x 1.5 mm ален клучеви
1 x 2.0 mm ален клучеви
1 x 3.0 mm ален клучеви
Не пакување кутија. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
W h на плаќање можам u e ?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.

Повеќе детали

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
tremolo рака
Тип:
Мост
Бои:
Сребрен (Хром позлатен ) & Црна
Тежина:
400G/set
Материјали:
Метал
Големина:
As shown in the photo

Избор на купувачи