.

.

3Pcs Gelartist Бренд На Сомот Мат Помине Гел Hight Квалитет 48 Бои, Долго-траен Впие-оф

3Pcs Gelartist Бренд На Сомот Мат Помине Гел Hight Квалитет 48 Бои, Долго-траен Впие-оф

DEN 415.00 DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
УВ Гел
Состојка:
Смола
Количина:
8pcs/многу
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
48 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи