.

.

1000pcs промет на големо со гел лак снабдување нов бренд Евтини Ув Помине Гел лак се Меша Бои+TOP +БАЗА

1000pcs промет на големо со гел лак снабдување нов бренд Евтини Ув Помине Гел лак се Меша Бои+TOP +БАЗА

DEN 123905.00 DEN 151104.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ibdgel GELATU Боја Серија , Концентрирани пигмент Гел лак , Само треба еден слој за да се добие целосна покриеност ,2 слоеви ќе биде совршен .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
15ml
јачина:
15ml
Количина:
1000pcs/многу
Број На Модел На:
led&ув гел на ноктите
Состојка:
Смола
Бренд Име:
ibdgel

Избор на купувачи