.

.

Gelartist Бренд Ув Помине Гел лак 500pcs поставите Ув поставите Салон гел лак се Меша Бои

Gelartist Бренд Ув Помине Гел лак 500pcs поставите Ув поставите Салон гел лак се Меша Бои

DEN 67692.00 DEN 79636.80

Количина на стоки
Достапно на барање


L&М е вашиот најдобар избор ако сте во потрага за сигурен parter да се направи нокти гел лукративна. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
Количина:
500pc/set
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Број На Модел На:
Ув Гел На Ноктите

Избор на купувачи