.

.

Натопете Исклучување УВ/ LED Помине Гел лак (10Pcs Боја Гел+1 Бесплатно База Гел+1 Бесплатно во Горниот Слој)Bling боја Гел лак

Натопете Исклучување УВ/ LED Помине Гел лак (10Pcs Боја Гел+1 Бесплатно База Гел+1 Бесплатно во Горниот Слој)Bling боја Гел лак

DEN 2676.00 DEN 3264.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на нашата продавница,
уживајте во вашата шопинг време !!!
забелешка!!! ако не сакате врвот палто или база на грб вие само може да се избере бои, може да се меша бои случајно,ве молиме да ни остават порака за она што боите сакате откако ќе се плати. Случајни бои ќе биде предаден ако не информира нас. Ви благодариме.
Апликацијата Настава
Чекор 1 : Миење на рацете со течен сапун и вода.
Чекор 2 : Користење на почист да ги помине и отстранување на cuticle од ноктите плоча со cuticle тласкач.
Чекор 3 : Четкање база Гел (да се заштити боја дамки на ноктите), потоа лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди или LED светилка за 90 секунди.
Чекор 4 : Четкање впие исклучување гел лак, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 5 : Четкање впие исклучување гел лак повторно, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 6 : Четкање врвот грб, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 7 : Бришење на нокти со гел почиста да се направи тоа сјае.
Испорака
1) пратка ќе се организира во рамките на 72hours во нашата фабрика по плаќање одобрени.
2) W orldwide превозот од DHL express или Сингапур пост Воздух Mail достигне повеќето земји. поради царинска политика imparity "руски само може да брод од страна на Singaproe пост ," Сингапур пост може само да не повеќе од 24 шише. ако цел голема количина plz се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или порака приватно.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
12PCS/МНОГУ
Тип:
Гел За Полски
Број На Модел На:
led&ув гел на ноктите
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15 ml
Боја Видови:
610colors
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Снабдување Тип:
Fatory Штекер

Избор на купувачи