.

.

fengshangmei 12ml Пукам Гел лак на Ноктите Разбиена Помине Уметност Гел Лак Нокти лак

fengshangmei 12ml Пукам Гел лак на Ноктите Разбиена Помине Уметност Гел Лак Нокти лак

DEN 184.00 DEN 229.92

Количина на стоки
Достапно на барање

fengshangmei 12ml Пукам Гел лак на Ноктите Разбиена Помине Уметност Гел Лак Нокти лак
Постојат два база гел придружува со попуштат гел .Ако не ни е потребна база, можете исто така да се применуваат пукнатината гел на нормален гел
Чекори :
1.Четка капут и да ги излечи
2.Четка Попуштат Бела или златна база на грб и да ги излечи
3.Четка попуштат гел и да ги излечи ,УВ ламба е подобро
4.Топ грб апликација
Ако ја користите вашата сопствена гел наместо на нашата бела или златна основа, може да се применува нормален база на грб потоа боја гел и да ги излечи. Следната е иста како 3,4 чекори

Повеќе детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
fengshangmei
НЕТО-WT.:
12ml
Количина:
1
Состојка:
УВ Гел
Тип:
Гел За Полски
Број На Модел На:
FOS1605-12C

Избор на купувачи