.

.

Кралската мода луксузни гаќи жените метал тока камшик ниска половината секси т-осилото

Кралската мода луксузни гаќи жените метал тока камшик ниска половината секси т-осилото

DEN 297.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Почитувани купувачи . Добредојдовте на нашата Продавница . можете да изберете повеќе информации за производот вкупно 0.5 кг или 1kg, така што ќе може да се спаси feight цена, под курир е цена за вас референца, било какви прашања ве молиме обратете ми се на интернет.
Превозот чини :
DHL ИЛИ FEDEX
Европа : Прво тежина 0.5 kg следната тежина секој 0.5 kg додадете
Американската : Прво тежина 0.5 kg следната тежина секој 0.5 kg додадете
Epacket
Европа : кг, во рок од 2kg.
Американската : кг , во рок од 2kg .
Друга област ве молиме контактирајте ме на интернет или да испратите порака до мене, јас ќе ви одговори на сите одеднаш.
Ве молиме Истакна : inport царина, даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или превозот бесплатно, овие трошоци се на купувачот одговорност. производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Подолу хип големина е владетел големина, тоа треба да множат со 3.33 = cm големина, на пример, хип 28 x 3.33 =93.24 cm, ако вашиот хип големина е околу 93cm, можете да изберете хип 28 гаќи, и така натаму.. ако нешто не ви е јасно, ве молам контактирајте ме за да ја проверите големина.
опции количество сл . 34 ( погоден 25 - 26 хип ) xs 921 сл . 36 ( погоден 26 - 27 хип ) s 890 сл . 38 ( погоден 28 - 29 хип ) M 928 сл . 40 ( погодни 30 - 31 хип ) 968 L сл . 42 ( погоден 31 - 32 хип ) XL 985 детали за производот
ако ви треба појавување на градник за 1 сет, ве молиме посетете подолу сајт
:
референтна цена :
ознака лебл : статус
ниту еден запис
никој лебл
на disturbingly недостатоци : статус
никој пропустот
продажбата на : област
европа
ткаенини :
faux свила ткаенини
производ карактеристики :
совети шифра број
шифра број
Хоризонтално ( cm * 2 )
прави линии, cm ( )
погоден за половината ( chiban )
погоден за хип ( chiban )
погоден за секојдневна фармерки
xs кодот
s кодот
29
1.

Повеќе детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон
Пораст Тип:
низок Пораст
Материјал Состав:
90% најлон
Гаќи Тип:
G-String
главен материјал дел:
61% - 80%
дизајнерски детали:
Метал Декорација
стилот на долна облека:
луксузен и благородна
Долги панталони:
камшик / т
функција на гаќи:
лесна
Половината Тип:
ниско-појас
Материјал:
Најлон
класификација на ткаенина:
свила материјал
Стил:
Секси
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на купувачи