.

.

Лето Beachwear 2017 нови долго Chiffon Бохемски Фустан Девојка Долг Фустан Новина Фустани Жена Домот Sundresses Жените Облека

Лето Beachwear 2017 нови долго Chiffon Бохемски Фустан Девојка Долг Фустан Новина Фустани Жена Домот Sundresses Жените Облека

DEN 806.00 DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Лето Beachwear 2017 нови долго Chiffon Бохемски Фустан Девојка Долг Фустан Новина Фустани Жена Домот Sundresses Жените Облека

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Chiffon
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Стил:
Краток
Бренд Име:
Мајк е
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
2017491
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачи