.

.

Нова Секси Чипка Имитација На Кожа Комбинација Облекување Ноќен Клуб Бар Носат Backless Buttock Мини Краток Фустан

Нова Секси Чипка Имитација На Кожа Комбинација Облекување Ноќен Клуб Бар Носат Backless Buttock Мини Краток Фустан

DEN 705.00 DEN 1007.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Нова Секси Чипка Имитација На Кожа Комбинација Облекување Ноќен Клуб Бар Носат Backless Buttock Мини Краток Фустан

Повеќе детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Шупливи Надвор
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
LT103
Бренд Име:
CFYH
Деколте:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Синтетички Кожа
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Се облекуваат
боја:
Црна,Црвена
Големина:
слободни
превозот:
Бесплатен превозот
копното:
Кина

Избор на купувачи