.

.

За Висина 110 да 150cm Девојки се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Принцеза Ginderella Божиќ Облечи Деца Cosplay Партија Фустани За Девојки

За Висина 110 да 150cm Девојки се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Принцеза Ginderella Божиќ Облечи Деца Cosplay Партија Фустани За Девојки

DEN 524.00 DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Производ вовед :
Материјал : Памук + мрежа + најлон
Големина : костим за деца со висина 110cm да 150cm
Answer : ___________________________ Note : 3 T/4 T/5 T/6 T/7 T големина одговара за деца висина 110cm/120cm/130cm/140cm/150cm
1 . Фустанот прикачите 10 парчиња пеперутка, за фустан украсен.(како на сликите)
2. Постојат 5 слој здолниште, најинтимното здолниште е материјал ни памук.
3 . Слика беше донесена преку навистина производ, а здолниште е меки.
4 . Вашите деца ќе биде ѕвезда на perty!
5 . Се грижи за чистење и не се стави во гледа машина без чисти торба.
6 . За повеќе лица подарок, ве молиме кликнете на линкот подолу
8 . За повеќе цртан филм тема партија поддршка алатка, ве молиме кликнете на линкот подолу
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.

Повеќе детали

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
SexeMara
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
T0758
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Најлон,Памук,Mesh
Декорација:
Appliques
Јака:
О Деколте

Избор на купувачи