.

.

Yavid итн 6 кулер торба козметика автомобил фрижидер крава фрижидер автомобил двојна 36W 12V/220V

Yavid итн 6 кулер торба козметика автомобил фрижидер крава фрижидер автомобил двојна 36W 12V/220V

DEN 3359.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Цел стандардната бела боја со крава моделот на производот опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 976 небото сино 982 портокал 1000 детали за Производот
име на производ : автомобил дома двојно напојување греење и ладење тип мал фрижидер 6l
номинална моќност : 36w
номинална напон фреквенција : / 220v 50hz / dc : 12v : температурата ладилник ниска температура од животната средина 15 - 20 степени во загреана изолација : 65 во рамките на
капацитет : 6l
нето тежина : 2.9 kg
GW : 3.2 килограми
мерење : производи 25 * 18.5 * 28cm
карактеристики :
1 , храна класа пластични школка , полупроводнички законот за ладење .
2 , 220v трансформатор , 12v DC две опции , апарати за автомобил на две функција .
3 , лето ладилник пијалаци , зима на температура и изолација храна .
моден стил 4 , , издувна цевка материјални добра , лесен за носење , исто така, се многу практични .
5 , ниту еден бучава , употреба на безбедност
6 , никој отров , hindchnnel безбедност , безбедно да се користи
електронски топла и ладна полето на користење на просторот технологија peltier ефект 's концепт , ниту еден компресор bulkier , бучава и лавот загадување , долг живот , прекрасен изглед , волумен мал и лесен носат , погодна за внатрешна и надворешна употреба , со топла и ладна двојна функција .

Повеќе детали

Замрзнувач Капацитет:
Стил:
Ладно Складирање Фрижидер
Моќност (W):
40W
Напон (V):
12v
Потрошувачка На Енергија Одделение:
Одделение 1
Тип:
Една Врата
сертификација:
CB,CE
Капацитет:
Капацитет:
6-10l
автомобил фрижидер inspiral:
општи кутија тип
Начин на напојување:
12V DC
Боја Име:
Сина, Портокалова, Бела

Избор на купувачи