.

.

Ново Отворено Водоотпорен не се лизга снимање ракавици за 5D4 5D2 5D3 6D 1DX 1DXII 70D 60D 650D 700D 650D 550D 350D 450D DV

Ново Отворено Водоотпорен не се лизга снимање ракавици за 5D4 5D2 5D3 6D 1DX 1DXII 70D 60D 650D 700D 650D 550D 350D 450D DV

DEN 348.00 DEN 378.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики :
Анти-лизгање
топло
Една големина Возрасни Погоден за дланка ширина од 7.5 cm - 10.5 см(2.95"-4.13")
Flexable и дише материјал (не slipable внатре)
она што е во кутијата?
1 пар на ракавици

Повеќе детали

Бренд Име:
хари добро
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
C1

Избор на купувачи