.

.

Водоотпорен не се лизга снимање ракавици за Nikon D7000 D5100 D3400 D4 D4S D500 D3100 D90 D3200 D3100 D40 D7100 D5300 D5200 dslr фото

Водоотпорен не се лизга снимање ракавици за Nikon D7000 D5100 D3400 D4 D4S D500 D3100 D90 D3200 D3100 D40 D7100 D5300 D5200 dslr фото

DEN 397.00 DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики :
Анти-лизгање
топло
Една големина Возрасни Погоден за дланка ширина од 7.5 cm - 10.5 см(2.95"-4.13")
Flexable и дише материјал (не slipable внатре)
она што е во кутијата?
1 пар на ракавици

Повеќе детали

Бренд Име:
хари добро

Избор на купувачи