.

.

Бренд рачно изработени природна кожа секојдневен Чевли на Мажите удобно Патент на формалните Чевли мода Класичен Оксфорд Чевли плус големина 38-47

Бренд рачно изработени природна кожа секојдневен Чевли на Мажите удобно Патент на формалните Чевли мода Класичен Оксфорд Чевли плус големина 38-47

DEN 2160.00 DEN 3600.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Бренд Име:
muxuxi
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Oxfords
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Број На Модел На:
9853(jingrui)
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Избор на купувачи