.

.

Fuliwen Фонтана Пенкало Црна и Сребрена Клип Боја Грета Garbo Стил парична Казна Nib со подарок кутија F1007

Fuliwen Фонтана Пенкало Црна и Сребрена Клип Боја Грета Garbo Стил парична Казна Nib со подарок кутија F1007

DEN 829.44

Количина на стоки
Достапно на барање


Како да се купи :
1. Ако сакате да се купи еден многу или повеќе, вие само треба да го притиснете копчето "купи тоа сега" botton.
2. Ако сакате да се купи одредено количество, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го промени цената за вас.
3. Ако сакате да купите нешто што ние не се прикаже, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го покаже тоа на вас како е можно поскоро.
4.За оние земји кои не се freeshipping.Don 't worry, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да ги намали транспортните трошоци.
Нашата карактеристики :
1.Ќе го добиете она што го плаќаат за, ние гарантираме за квалитетот на стоката.
2.Не е важно колку креди ти купи време, ќе се добие истиот квалитет на услуга
3.Ние сме трпеливи и внимателен услуга.Имаме добар по продажба на услуги, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
4.Ние се обрне поголемо внимание на испорака на стоката, ние ќе ве потсетам кога стоката ќе се испрати кога стоката да пристигне во својата дестинација.
5.Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете, сакаме да имаме долгорочна соработка со вас.
6.Искрено се надевам дека ние нема само да ви донесе придобивки, но исто така ви донесе добро расположение! Состојба : 100% Сосема Нов Nib : парична Казна Nib Должина : 145mm Дијаметар : Max 13mm Пенкало тежина : 39g Капа : Push - Тип на Конвертор : Завртка тип - Касети : меѓународен стандарден пакет вклучуваат 1 X Пенкало 1 X Обичен Подарок Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Повеќе детали

Тип:
фонтаната пен
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Пишување Точка:
0.5 mm
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Бренд Име:
fuliwen
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
F1007
Пакување:
Подарок кутија

Избор на купувачи