.

.

Војводата Црна и Златна клип Фонтана Пенкало М Nib Сосема Нов Со оригинален Подарок Кутија D1031

Војводата Црна и Златна клип Фонтана Пенкало М Nib Сосема Нов Со оригинален Подарок Кутија D1031

DEN 518.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Како да се купи :
1. Ако сакате да се купи еден многу или повеќе, вие само треба да го притиснете копчето "купи тоа сега" botton.
2. Ако сакате да се купи одредено количество, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го промени цената за вас.
3. Ако сакате да купите нешто што ние не се прикаже, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го покаже тоа на вас како е можно поскоро.
4.За оние земји кои не се freeshipping.Don 't worry, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да ги намали транспортните трошоци.
Нашата карактеристики :
1.Ќе го добиете она што го плаќаат за, ние гарантираме за квалитетот на стоката.
2.Не е важно колку креди ти купи време, ќе се добие истиот квалитет на услуга
3.Ние сме трпеливи и внимателен услуга.Имаме добар по продажба на услуги, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
4.Ние се обрне поголемо внимание на испорака на стоката, ние ќе ве потсетам кога стоката ќе се испрати кога стоката да пристигне во својата дестинација.
5.Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете, сакаме да имаме долгорочна соработка со вас.
6.Искрено се надевам дека ние нема само да ви донесе придобивки, но исто така ви донесе добро расположение!
Бренд Име : Војводата Состојба : 100% Сосема Нов Должина : 135mm Дијаметар : Max 12mm Пенкало тежина : 30g Капа : Push - Тип на Конвертор : Завртка тип - Касети : меѓународниот стандард
пакетот вклучува
1 X Пен
1 X оригинален Подарок Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Повеќе детали

Тип:
фонтаната пен
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Пишување Точка:
0.5 mm
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Број На Модел На:
D1031
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Пакување:
Подарок кутија

Избор на купувачи