.

.

5 Бои За Топло! XGODY X19 Телефон Случај Кожа Маска,2017 Фабрика Директни Модни Луксузни Целосна Флип Стојат Кожа Телефон Случаи

5 Бои За Топло! XGODY X19 Телефон Случај Кожа Маска,2017 Фабрика Директни Модни Луксузни Целосна Флип Стојат Кожа Телефон Случаи

DEN 187.00 DEN 205.92

Количина на стоки
Достапно на барање

5 Бои За Топло! За XGODY X19 Телефон Случај Кожа Маска,Мода Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Случаи Маска,Фабрика Директни Бесплатен Превозот
Опис На Производот :
Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели. Детали за производот : Материјал : Висок Квалитет на Лудиот Коњ СТП Кожа Функција : Застане на Функцијата + Паричникот Стил (1 карта сопствениците) Бои : Црна + Злато+ розова + Роза + Сина Топло Прашува ВНИМАНИЕ(Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел. Пакет Содржина : 1 x phone случаи Производи Покаже
Испорака : 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Бразил транзит време 45-90 дена 2. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. 3 . Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.

Повеќе детали

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
СТП Кожа
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
За XGODY
боја:
Сина, Црна, Златна,Розова,Роуз
Врски:
лента стап
is_customized:
Yes
имаат камера дупка:
Yes
Број На Модел На:
За XGODY X19
Тип:
Случај

Избор на купувачи