.

.

(3 Стилови) За леново s90 случај луксузни СТП кожа случај за леново s90 S 90 прекривачот Capa Мобилен Телефон Торба Случај Додатоци

(3 Стилови) За леново s90 случај луксузни СТП кожа случај за леново s90 S 90 прекривачот Capa Мобилен Телефон Торба Случај Додатоци

DEN 110.00 DEN 127.68

Количина на стоки
Достапно на барање

(3 Стилови) За леново s90 случај луксузни СТП кожа случај за леново s90 S 90 прекривачот Capa Мобилен Телефон Торба Случај Додатоци
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Повеќе детали

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
For lenovo s90
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Стојат Паричникот Флип
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Транспарентен,Метален
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за леново s90
Компатибилен 2:
Телефон Случај за леново s90
Компатибилен 3:
Стп Кожа Случај за леново s90
Компатибилен 4:
Флип Случај за леново s90
Компатибилен 5:
Стојат Случај Покритие за леново s90
Компатибилен 6:
случај за леново s90
Компатибилен 7:
маска за леново s90
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Избор на купувачи