.

.

За ЈАМАХА Страна X Страна YXR660 Носорог 2004-2006 YXR 660 Носорог Тврдо Кавер-04-05 Филтри HF303 Мотоцикл Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

За ЈАМАХА Страна X Страна YXR660 Носорог 2004-2006 YXR 660 Носорог Тврдо Кавер-04-05 Филтри HF303 Мотоцикл Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

DEN 397.00 DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
ЈАМАХА Четири Тркала
350
YFM350 BA-S,T,V Bruin Автоматско 2 WD 2004-2006
YFM350 ФА-S,T,V Bruin 4x4 Automatic 2004-2006
YFM350 FAH-T,V Bruin Ловец 4x4 2005-2006
400
YFM400 ФА Kodiak 400 4x4 Automatic 2000-2006
450
YFM450 ФА Kodiak 450 4 WD 2003-2006
YFM450 FAH Kodiak 450 4 WD Ловец 2003-2005
YFM450 Wolverine 4x4 2006
660
YFM660 F-P,R,S,T,V Grizzly 4x4 Automatic 2002-2006
YFM660 FR-C Grizzly 660 Ограничен 2003
YFM660 FHR Grizzly 660 4x4 Мочуришта Ловец Издание 2003
YFM660 FHS Grizzly 660 4x4 Hardwoods Ловец Кавер-2004 година
ЈАМАХА Страна X Страна
450
YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009
660
YXR660 Носорог 2004-2006
YXR660 Носорог Тврдо Кавер-2004-2005
YXR660 Носорог Истражување Издание / специјално Издание 2006
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
За GFY303 = NK303 HF303
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
YFM660 F-P,R,S,T,V Grizzly 4x4 Automatic 2002-2006
модел 01:
YFM660 FR-C Grizzly 660 Ограничен 2003
модел 02:
YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009
модел 03:
YFM660 F-P,R,S,T,V Grizzly 4x4 Automatic 2002-2006
Погоден за модели:
За GFY303 = NK303 HF303

Избор на купувачи