.

.

голема кадифен куче играчка нови полнети прегратка куче кукла подарок за 80см

голема кадифен куче играчка нови полнети прегратка куче кукла подарок за 80см

DEN 3027.00 DEN 5712.00

Количина на стоки
Достапно на барање


опис : големина е за 80см, можете да изберете седи еден или лежат еден . ако ви се допаѓа помалите, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. 543726252656 здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. 2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Перница/Перница
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
l
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на купувачи