.

.

нови пристигнување 40cm прекрасна кит кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок w1888

нови пристигнување 40cm прекрасна кит кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок w1888

DEN 966.00 DEN 1823.52

Количина на стоки
Достапно на барање


објектот е за 40cm играчка , едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Животни:
кит
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на купувачи