.

.

нови креативни кадифен играчки за 45см симпатична цртан филм љубов делфин мека кукла роденденски подарок w1790

нови креативни кадифен играчки за 45см симпатична цртан филм љубов делфин мека кукла роденденски подарок w1790

DEN 763.00 DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно на барање


објектот е за 45см играчка , едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Животни:
делфин
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на купувачи