.

.

Полнети кадифен играчки големи 100cm темно сина ајкула кадифен играчки кукла мека фрли перница роденденски подарок w1001

Полнети кадифен играчки големи 100cm темно сина ајкула кадифен играчки кукла мека фрли перница роденденски подарок w1001

DEN 2446.00 DEN 4703.52

Количина на стоки
Достапно на барање


објектот е околу 100 cm кадифен играчки ,едно парче
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Животни:
Ајкула
Форма:
Животните

Избор на купувачи