.

.

Средновековна Ренесанса Gown кралица се облекуваат зелена кристал sequins целосна везови Викторија/Мари/граѓанската војна/Колонијалната Belle Топка

Средновековна Ренесанса Gown кралица се облекуваат зелена кристал sequins целосна везови Викторија/Мари/граѓанската војна/Колонијалната Belle Топка

DEN 7584.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1-3cm надоместок

Повеќе детали

Големина:
XS, S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Синтетички
Пол:
Жените
Бренд Име:
TAOPU
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
средновековниот
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Три Квартал
Материјал:
Свила, Полиестер, Rayon
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Период Носии
Извор:
Носии

Избор на купувачи