.

.

Средновековна Ренесанса Gown принцеза златен/виолетова/зелен фустан со капа sequins везови Викторија/Мари/викторија Belle Топка

Средновековна Ренесанса Gown принцеза златен/виолетова/зелен фустан со капа sequins везови Викторија/Мари/викторија Belle Топка

DEN 7104.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1-3cm надоместок
Pls забелешка секоја серија флорални извезени детали може да се малку различни

Повеќе детали

Големина:
XS, S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Материјал:
organza
Бренд Име:
TAOPU
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
средновековни костими
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила, Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Три Квартал
Знаци:
Период Носии

Избор на купувачи