.

.

Нови Moive Убавицата И Ѕверот Принцезата Belle Жолта Врвен Квалитет Cosplay Костим Облека За Возрасни Жени, Девојки Сопствени Направени

Нови Moive Убавицата И Ѕверот Принцезата Belle Жолта Врвен Квалитет Cosplay Костим Облека За Возрасни Жени, Девојки Сопствени Направени

DEN 4695.00 DEN 5275.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Објектот спецификација Состојба : Нов Бренд Повод : Cosplay Материјали : Сатен Големина : S/M/L/XL/Една Големина Боја : (Како на Сликата Покажува) Точка вклучува : Фустан+Petticoat Овој костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите ! ве молиме изберете една големина ,и кажете ни ја вашата висина ,биста ,половината ,рамо и хип ,ви благодариме !
Е реална слика :
Плаќање :
1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Убавицата и Ѕверот
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
B515
Бренд Име:
Zebran Zheng
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Сатенски
Знаци:
belle
боја:
Злато
Големина:
било која големина
е - прилагодена:
Yes
Тип На Објект:
Носии
Извор:
belle

Избор на купувачи