.

.

Апстракт Железо Неколку Гитарист Минијатури Романтична Метал Хорот Љубители Figurine Декорација Сувенири Занаетите Украс Присутни

Апстракт Железо Неколку Гитарист Минијатури Романтична Метал Хорот Љубители Figurine Декорација Сувенири Занаетите Украс Присутни

DEN 1877.00 DEN 2208.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1. Опис : Апстракт Железо Неколку Гитарист Минијатури Ретро Метал Хорот Љубители Figurine Декорација Сувенири Занаетите Украс Присутни .
2. Материјал : Железо.
3. Боја : Кафе.
4. Големина(cm) : Околу 12(должина)*7(ширина)*11(висина) .
5. N.W. : За 0.6 кг.
6. Изработка : рачно изработени кастинг, заварени, sandblasted, насликани и сепија ефект .
7. Примена : Украс, подарок, уметничка колекција, Денот на Вљубените, свадба постоење, фестивалот, birthday (роденден), сувенири, благодарност и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе железо уметнички занаети, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања или барања на образец, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот.

Повеќе детали

Големина:
M
Стил:
Европа
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
кориснички:
Yes
Големина:
About 11cm*7cm*12cm
N.W.:
За 0.60 kg
Боја:
кафе
Изработка:
Рачно изработени Кастинг, Заварени, Песок Разрушен, Насликани и Сепија Ефект
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Десктоп
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.

Избор на купувачи