.

.

Моден Порцелански Ангел Љубители Фигурини Керамички Купидон Кукла Модел Оркестарот Занает Украсување, Подарок за Свадба и за Денот на Вљубените

Моден Порцелански Ангел Љубители Фигурини Керамички Купидон Кукла Модел Оркестарот Занает Украсување, Подарок за Свадба и за Денот на Вљубените

DEN 2271.00 DEN 2736.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1.Опис : Мода Порцелански Ангел Љубители Фигурини Керамички Купидон Кукла Модел Оркестарот Занает Украсување, Подарок за Свадба и Денот на Вљубените.
2. Материјали : Керамика глина.
3. Боја : Кафе и бела.
4. Големина(cm) : Околу 9(Висина)*9( Ширина)*16( Должина)Харфа Играње .
Околу 8(Висина)*7( Ширина)*15( Должина)Слушање.
5. N.W. : За 0.4 kg/парче.
6. Изработка : рачно изработени резба, обоен, стаклен и печка отпуштен од работа .
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, birthday (роденден), подароци, свадбена церемонија, Денот на Вљубените, бракот годишнина, сувенири и на фестивалот, слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку.

Повеќе детали

Големина:
M
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Ангел
Бренд Име:
ZHENGHAN
Стил:
Народната Уметност
N.W.:
За 0.40 kg/парче
Боја:
Беж и Бела
Изработка:
Рачно изработени Резба, Обоен, Стаклен и Печка Отпуштен
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција :
Десктоп
кориснички:
Yes

Избор на купувачи