.

.

BENEWOTER Чај Церемонијата Cerative Бутик Yixing Пурпурна Глина Керамички Порцелански Мраз Пукам Маитреја Буда Монахот Чај Милениче Украс

BENEWOTER Чај Церемонијата Cerative Бутик Yixing Пурпурна Глина Керамички Порцелански Мраз Пукам Маитреја Буда Монахот Чај Милениче Украс

DEN 1008.00 DEN 1551.84

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Бренд Име:
BENEWOTER
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Животните
Име:
Маитреја Буда Чај Милениче Украси
одговараат за:
бонсаи оркестарот,Чај милениче,Декорација
Применливи места:
Чај послужавник,Дневна соба,Канцеларија,Кафе.....
Се користи како:
Роденденски подарок креативен подарок Божиќ подарок Свадба Подарок
Име 2:
бонсаи оркестарот
Име 3:
Чај Домашно Милениче
Пакет Листа:
СЛ.

Избор на купувачи