.

.

кујна оркестарот дрвени букви ЈАДАТ Оригинални фонт Кујнски ѕид оркестарот кујна знаци јадат писма јадат знак

кујна оркестарот дрвени букви ЈАДАТ Оригинални фонт Кујнски ѕид оркестарот кујна знаци јадат писма јадат знак

DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Кујна оркестарот знак скрипта "јаде". Ѕидот виси за модерна кујна писма јадат.
Знакот е совршена декорација за секој дом, двор или на работното место и може да биде дадена како дар.
ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ - види слика 2
• јадете - ea -високи 8 ", т - високи 10" и се јаде ширум 19 "(см 20 см и се јаде ширум 47,5 см)
Јадете - ea - високи 10 ", т - висок 12" и широк 24 "(см 25 см и јадат широк 60 cm)
Ако изберете и други бои, ве молиме ги споделите со нас
Знакот е намален од 0.59 "пвц и да се третираат со sandpaper
Можете да монтирање на ѕид со двојно само селотејп, вклучени во ред. Нема потреба од нокти или дупки на ѕидот.

Повеќе детали

Големина:
10 inches, 12.7 inches
Стил:
Европа
Материјал:
ПВЦ
Тема:
писма
Бренд Име:
JingQianLong љубов декорација

Избор на купувачи