.

.

2017 Зима жените има Божиќ giftKeep топло мода се чувствува има youthcloche шапка Супер топлина со рачно изработени цветни слободни shippng

2017 Зима жените има Божиќ giftKeep топло мода се чувствува има youthcloche шапка Супер топлина со рачно изработени цветни слободни shippng

DEN 272.00 DEN 302.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Совет : Бесплатен превозот за да ја испратите. (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)。
Ако ви треба него да пристигне побрзо, ве молиме да одберете : (Ali Express Стандард Превозот) или (e Packet)(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )。
плаќање
1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно. Ние едноставно ќе брод на стоките за вас според адресата што го напиша во Ali Express, ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
Слободни
1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
исечете
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.
бои
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Fedoras
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
jiangxihuitian
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
капи за жени
Големина:
56-60cm

Избор на купувачи