.

.

Freeshipping 2 парчиња/многу Led Матрица Движи Главата Светлина 9*10W 4in1 Led Движи Главата Зрак Кри RGBW Движи Главата Светлина DMX Контрола

Freeshipping 2 парчиња/многу Led Матрица Движи Главата Светлина 9*10W 4in1 Led Движи Главата Зрак Кри RGBW Движи Главата Светлина DMX Контрола

DEN 23328.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Електричен
Напон глобална напојување за AC100-240 V 50/60 Hz
Потрошувачка на енергија 150 W
Функција
9pcs 10w Кри rgbw 4 во 1 led диоди
rgbw боја мешање
strobe : Механички блендата(1-13 пати/s)&прилагодливи брзина strobe ефект
electronical dimmer 0-100% , независност dimmer канал,0-100% линеарна прилагодливи
пан 540o, пан 16bit
тилт 270o, тилт 16bit
пан и навалување, прилагодена брзина
ресетирање
Контрола на владата
Auto.звук actived/DMX512/Господар-роб/Auto.
Структура
LCD дисплеј
3 pin XLR-конекција сокети
големина 275*150*325mm
Нето.тежина 5.1 kg

Повеќе детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
150w
Број На Модел На:
TP-L644
Напон:
90-240V
Име на производ:
9x10W Led Движи главата матрица Светлина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
150w
Извор На Светлина:
9 x 10W (RGBW 4 во 1 led)
led светилка:
САД Кри
Зрак Агол:
5 степен
Пан/навалите степен:
540/270 Степен
Контрола на владата:
Авто/Звук на активен/DMX512
DMX канали:
16/47 канали
Боја емитуваат:
RGBW 4IN1 Боја Мешање

Избор на купувачи