.

.

НОВО ! Бесплатен превозот во машка мода фаза мотоцикл Локомотива кожа палто Врана Срцето патент кожна јакна костими / S-XL

НОВО ! Бесплатен превозот во машка мода фаза мотоцикл Локомотива кожа палто Врана Срцето патент кожна јакна костими / S-XL

DEN 8119.00 DEN 9552.00

Количина на стоки
Достапно на барање


НОВО ! Бесплатен превозот во машка мода фаза мотоцикл Локомотива кожа палто Врана Срцето патент кожна јакна костими / S-XL
S рамо ширина 40 CM, биста 96 CM, долго 71 CM, ракав должина 61 CM, половината 82 СМ. М рамо ширина 42 CM, биста 100 CM, долго 73 CM, ракав должина 62 половината 86 CM. L рамо ширина 44 CM, биста 104 CM, долго 75СМ, ракав должина 63 половината 100 CM. XL рамо ширина 46 CM, биста 108 CM, долго 77 CM, ракав должина 64 CM, половината 104 CM.
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
ZHQUNHUU
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
02
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Монтажни Дел:
Никој
Ткаенина Тип:
Batik
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Шаблон Тип:
Argyle
Материјал:
Faux Кожа

Избор на купувачи